Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamiz, kurulduğu 1998 senesinden beri; otomotiv filtreler, endüstriyel filtreler, havalandirma ve  klima   sistemleri filtreleri, toz tutma sistemleri ve filtreleri , koku ve gazlari tutma sistemleri ve filtreleri üretim ve pazarlamasında, uzman personeli ile faaliyet göstermektedir.

 

ALFİL FİLTRE; "önce müşteri memnuniyeti" anlayışı çerçevesinde; kalite, güven, uygulanabilirlik ve inovasyonu kendine misyon olarak seçmiştir. 

Hizmet verdiği müşterilerine; yüksek marka kalitesi sunmaktadır. Sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de büyümeyi hedeflemektedir.Özellikle filtre sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.Sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Başından beri kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önemin doğal bir sonucu olarak,    "ALFİL  FİLTRE SAN VE TİC. A.Ş. "  sektöründe güvenilir bir isim olarak öne çıkmıştır.

 

                                                                                                             

      Saygılarımızla,